З турботою про вашу безпеку: вигода -20% на деталі підвіски і гальмівної системи для автомобілів PEUGEOT

З турботою про вашу безпеку: вигода -20% на деталі підвіски і гальмівної системи для автомобілів PEUGEOT
  • Бренд PEUGEOT - пропонує українцям підготувати свої автомобілі до зимового сезону з вигодою -20% на деталі підвіски і гальмівної системи, а також на оплату робіт по їх установці.
  • Пропозиція діє в період з 1 жовтня до 30 листопада у дилерському центрі Пежо ВІДІ Авеню.

Зима завжди приходить вчасно - після осені. А тому перші затяжні дощі і пожовкле листя однозначно вказують досвідченому автомобілісту, що пора готуватися до холодів. Причому вкрай бажано крім звичної заміни шин, також комплексно підготувати автомобіль до зимового сезону. Перш за все - слід приділити увагу ходовій частині автомобіля: підвіска відповідає за керованість і стабільність при їзді по слизьких зимових доріг, а справні гальма можуть уберегти від аварії в екстреній ситуації.
Саме тому Пежо ВІДІ Авеню - пропонує сервісну програму по заміні деталей підвіски і гальм з вигодою -20% від стандартних цін. Пропозиція діє на оригінальні запчастини, які відрізняються максимальною якістю виготовлення, точними посадочними розмірами, тривалим терміном служби. Будьте впевнені: оригінальні пружини і амортизатори повернуть чудові ходові якості автомобіля, а гальмівні диски і колодки гарантують ефективне уповільнення в будь-яких ситуаціях.
Крім того, дана пропозиція діє також і на оплату робіт по установці деталей. Таким чином, кожен автомобіліст може отримати не тільки якісні оригінальні деталі, але і якісний монтаж - на авторизованому сервісі, руками досвідчених майстрів, з ретельним дотриманням усіх правил і процедур при установці запчастин. Результат: максимальна безпека на зимовій дорозі за максимально вигідною ціною!
Радимо поквапитися: термін дії даної пропозиції - з 1 жовтня по 30 листопада поточного року. Попутно оновлення підвіски і гальмівної системи автомобіля можна пов'язати з сезонною заміною шин, перевірити рівень заряду акумулятора, залити морозостійку омиваючу рідину - в результаті, зустріти зиму в повній готовності.
А зробити це допоможуть у офіційному дилерському центрі Пежо ВІДІ Авеню!

Запис на сервіс

PEUGEOT

ВІДІ Авеню

Автоцентр, що повністю відповідає стандартам бренду Peugeot.

Важливо відзначити, що в салоні представлені не тільки легкові автомобілі, але й комерційна група Peugeot.


  • вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка
  • +38 (044) 591 30 00
  • Пн — Сб: 08:00 — 20:00

    Нд: 09:00 — 18:00


Послуги дилера