Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Детальніше про Peugeot 308 SW

Універсал Peugeot 308 SW, що спроектований з чистого аркуша, отримав стрімку зовнішність, що вдало поєднується з просторим інтер'єром салону. У ньому елегантно втілені основні якості сучасного універсалу: простір, надійність, універсальність і практичність, саме тому він був визнаний Автомобілем року в Європі у 2014 році.

Шестиступінчаста автоматична коробка передач забезпечує надзвичайно швидке та плавне перемикання передач, щоб створити відмінні враження від керування.

Багажник нового Peugeot 308 SW має оптимальний обсяг для перевезення багажу. Завдяки модернізації салону та встановленню сидінь з простою системою складання «Magic Flat», універсал марки Peugeot з легкістю підлаштовується під ваші потреби.

У високій якості виконання Peugeot 308 SW можна переконається на прикладі ідеального створення кожної деталі. Мета: представити один з кращих автомобілів на ринку. Інженерам-конструкторам і художникам-оформлювачам Peugeot вдалося створити просторий універсал зі стильним, спортивним зовнішнім виглядом. Його великі розміри (довжина 4585 мм, висота 1471 мм) задовольнять вимоги покупців, що цінують основні якості універсалів: великий багажник, просторий салон, можливість його трансформації і практичність.

Сівши за кермо Peugeot 308 SW, ви переконаєтесь у зручній організації простору навколо водія, що отримала назву Peugeot i-Cockpit. На 29 Міжнародному автомобільному фестивалі вона була визнана найкрасивішим дизайном інтер'єру року. Peugeot i-Cockpit забезпечує прекрасні враження від керування та має абсолютно новий зовнішній вигляд і сприйняття.