Викуп автопарку - послуга Buy Back

Послуга викупу автопарку компанії Пежо ВІДІ Авеню стає ще привабливішою, якщо клієнтом було прийнято рішення про оновлення колишнього автопарку на автомобілі Peugeot. В такому випадку, крім вигідного продажу транспортних засобів з пробігом, покупцеві надаються особливі умови придбання нових автомобілів, гарантійне та сервісне обслуговування на фірмовій СТО Peugeot за спеціальними цінами, підтримка в питаннях укладення договорів купівлі-продажу, страхування автопарку та, за необхідності, договорів купівлі транспортних засобів у кредит або на умовах лізингу. Повна або часткова вартість автомобілів з пробігом при оновленні автопарку на автомобілі Peugeot враховується у вартість їх придбання.

Викуп одного автомобіля

Якщо у клієнта виникає необхідність продажу одного автомобіля, компанія Пежо ВІДІ Авеню пропонує послугу його викупу. У разі укладення угоди клієнт дилерського центру може отримати грошові кошти на розрахунковий рахунок вже в день звернення.

Порядок роботи

 • Для отримання послуги викупу автопарку клієнт повинен скласти заявку, в якій вказано дані про компанію та транспортні засоби, призначені для викупу. Інформація повинна містити відомості про марку й модель автомобіля/автомобілів, дату випуску, пробіг. Оцінку технічного стану авто виконують фахівці СТО Peugeot. Після цього відбувається узгодження вартості викупу й укладення договору купівлі-продажу.
 • Попередня оцінка технічного стану авто та діагностика входить у вартість послуги Бай Бек.
Докладнішу інформацію про послугу викупу автопарку можно отримати за телефоном +38 (044) 591 30 00 або безпосередньо в дилерському центрі Пежо ВІДІ Авеню, який знаходиться у Києві за адресою: вул. Велика Кільцева, 60.

Переваги Buy Back компанії Пежо ВІДІ Авеню

Швидкість

Звернувшись за послугою викупу автопарку в компанію Пежо ВІДІ Авеню, клієнт надає автомобілі, призначені для продажу і в найкоротші терміни отримує за них грошові кошти. Інші питання, пов'язані з угодою, вирішують фахівці дилерського центру.

Вигода

Компанія Пежо ВІДІ Авеню здійснює викуп автопарку корпоративних клієнтів незалежно від марки й моделі авто, віку, технічного стану, пробігу транспортних засобів, участі в ДТП та цінової категорії.

Гарантії

Офіційний дилер Peugeot в Україні - компанія Пежо ВІДІ Авеню, гарантує чистоту угоди з викупу автопарку, надає фахівців для її супроводу. Всі роботи виконуються відповідно до чинного законодавства України. Кошти перераховуються на розрахунковий рахунок клієнта в повному обсязі в найкоротші терміни без додаткових комісій та оплат.

Спеціальні умови

При оновленні автопарку на автомобілі Peugeot клієнт отримує спеціальні умови угоди, гарантійне та сервісне обслуговування за корпоративними цінами, допомогу при укладанні договорів купівлі-продажу, страхування, договорів кредитування та лізингу.

Послуги онлайн

Послуга Buy Back надається онлайн. Для її отримання достатньо залишити заявку на сайті Пежо ВІДІ Авеню і фахівці дилерського центру зв'яжуться з клієнтом в найкоротші терміни.

Оцінка

Клієнти компанії Пежо ВІДІ Авеню отримують вартість за викуплений автопарк, максимально близьку до ринкової, оскільки діагностику й оцінку технічного стану транспортних засобів здійснює офіційна СТО Peugeot.

Бажаєте докладно дізнатися про послугу?

Залиште Ваші контактні дані для зв'язку зі спеціалістом
Або зв'яжіться зі спеціалістом за номером телефону: 044 591 30 00
PEUGEOT ВІДІ Авеню

Автоцентр, що повністю відповідає стандартам бренду Peugeot.

Важливо відзначити, що в салоні представлені не тільки легкові автомобілі, але й комерційна група Peugeot.


 • вул. Велика Кільцева, 60
 • 044 591 30 00
 • Відділ cервісу

  Пн — Сб: 08:00-20:00

  Нд: 09:00-18:00

  Відділ продажів

  Пн — Сб: 09:00-20:00

  Нд: 09:00-18:00


Послуги дилера