VIDI передала 60 автомобілів компанії «Нова Пошта»

VIDI передала 60 автомобілів компанії «Нова Пошта»

Гарні новини від нашого департаменту корпоративних продажів! 12 травня VIDI передала компанії «Нова Пошта» 60 нових автомобілів Citroen Berlingo і Peugeot Partner. Фінансовим партнером стала компанія «ОТП Лізинг».

Якісний автомобільний парк – це обов'язкова умова забезпечення безперебійної ефективної роботи будь-якої поштової компанії. Тому, на всі автомобілі було встановлено додаткове професійне обладнання, яке дозволить не допустити можливі пошкодження вантажів під час перевезення дорогами України. Ці місткі, маневрені та сучасні машини з великим об'ємом кузова й низькою витратою палива ідеально підходять для перевезення негабаритних вантажів. Автомобілі будуть курсувати по Києву та регіонах України, де через пандемію істотно виріс попит на адресну доставку.

Під час експлуатації кожен автомобіль вимагає ретельної уваги та сервісного обслуговування. Формуючи парк автомобілів з різних брендів, клієнт часто стикається труднощами в організації їх обслуговування. У випадку з VIDI такої проблеми не виникає, адже всі автомобілі обслуговуються в одному автомістечку.

«Корпоративні продажі є одним із найважливіших напрямків діяльності групи VIDI. Ось чому ми робимо на цьому особливий акцент свого розвитку. Філософія VIDI полягає в орієнтації на вимоги та завдання наших клієнтів. Наші корпоративні клієнти мають можливість формувати парк з різних автомобілів 15 автомобільних брендів, представлених в групі компаній VIDI, на спеціальних умовах, які розраховуються в індивідуальному порядку, та в подальшому обслуговувати їх в одному місці. Сервісні центри VIDI здійснюють ремонт будь-якої складності всіх вузлів і агрегатів автомобілів, починаючи від перевірки діагностики й планового технічного обслуговування та закінчуючи складним багатостадійним ремонтом, включаючи всі кузовні роботи.

Ми пишаємося тим, що робимо внесок в оперативну та безпечну доставку вантажів – це особливо важливо в умовах карантину. За останні три роки разом з «ОТП Лізинг» ми реалізували проекти на поставку понад 600 автомобілів. Ми раді вітати компанію «Нова Пошта» серед наших стратегічних партнерів», – зазначає  Голова Наглядової ради VIDI Віталій Джуринський.

VIDI – ваш надійний автомобільний партнер для бізнесу!

Поділіться новиною:
Повернутися до списку новин
PEUGEOT ВІДІ Авеню

Автоцентр, що повністю відповідає стандартам бренду Peugeot.

Важливо відзначити, що в салоні представлені не тільки легкові автомобілі, але й комерційна група Peugeot.


 • вул. Велика Кільцева, 60
 • 044 591 30 00
 • Відділ cервісу

  Пн — Сб: 08:00-20:00

  Нд: 09:00-18:00

  Відділ продажів

  Пн — Сб: 09:00-20:00

  Нд: 09:00-18:00


Послуги дилера